O MNIE

Mam na imię Ola. Uczennica jednego z wrocławskich liceów. Jestem 17 letnią fanką wszelkich książek, jedzenia i gotowania i oglądania filmów. Kocham robić zdjęcia, fotografia to moje największe zamiłowanie zaraz za książkami i muzyką. Słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho. Nie mam ulubionego rodzaju muzyki ani wykonawcy. Raz zdarzyło mi się zapawać wielką miłością do jednego zespołu. Uwielbiam też spotykać się ze swoimi przyjaciółmi, którzy są moim zdaniem najwspanialszymi osobami na świecie! <3 
Nie wiem co chcę robić w przyszłości. Teraz uczę się na mat-fizie i chyba w tym kierunku dalej będę coś robić. Nigdy jednak nie zamierzam porzucić moich zamiłowań humanistycznych takich jak właśnie książki, o których jest ten blog i czasem pisanie niedługich historyjek. 
Co podkusiło mnie do zostania recenzentką i stworzenie tego bloga? Chciałam podzielić się z innymi swoimi zainteresowaniami, wyrazić swoje zdanie na temat książek, które czytam i zyskać dodatkowe uzasadnienie dla wielu godzin spędzanych nad książkami fantasy itp. a nie nad podręcznikami i materiałami do szkoły :) 

Hope you enjoy it! :D


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz